Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Krajské karnevaly pobavily všechny generace

Karnevaly
Na osmi místech regionu uspořádal Kraj Vysočina karnevaly pro celou rodinu. Karnevalová tour odstartovala v únoru v Trnavě na Třebíčsku a poslední odpoledne se odehrálo minulý víkend v Dolní Rožínce na Žďársku. Organizační tým tak procestoval Vysočinu z jednoho konce na druhý a zastavil se v každém z pěti okresů kraje. „Je skvělé, že se nápad pořádat karnevaly v menších obcích na Vysočině ujal v takové míře. Karnevalová odpoledne přinesla radost nejen dětem a jejich rodičům, ale také prarodičům. A to bylo cílem programu, který přinášel zábavu všem generacím,“ říká radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál. Letošní Karnevalové tour Kraje Vysočina se zúčastnilo více než 3000 návštěvníků a zájem veřejnosti tak podle radního Petra Krčála předčil všechna očekávání.
 

 
 

Letos karnevalový tým zvolil první zastávku v Trnavě, následovaly Rouchovany, Světlá nad Sázavou, Vilémov, Ústí, Žirovnice, Křižanov a finále proběhlo v Dolní Rožínce. Pětihodinový program nabídl osvědčenou zábavu, ale i řadu novinek. Odpolednem prováděl moderátor Milan Řezníček, připraveno bylo dětské divadlo, diskotéka, fotokoutek a nechybělo ani taneční a hudební vystoupení. Jako speciální hosti se představili Železný Zekon a oblíbené hudební duo Karel Gott revival Morava. K dispozici byl také mobilní Family Point. Kdo chtěl, mohl si zažádat o Rodinný nebo Senior pas Kraje Vysočina. „Za osm karnevalových odpolední se registrovalo 248 nových držitelů,“ prozradil vedoucí krajského oddělení rodinné a seniorské politiky Roman Sýkora.


Po karnevalové šňůře se aktuálně připravuje program a vybírají se místa na prázdninovou rodinnou tour Letní dovádění s Vysočinou. Těšíme se na Vás!

 

  • Aleš Urban, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 813, e-mail: urban.a@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Krajské karnevaly pobavily všechny generace
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 19.4.2016 / 19.4.2016

Počet návštěv: 3504
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek