Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Krajská konference environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty byla úspěšná

Krajská konference environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty byla úspěšná
V sídle Kraje Vysočina se dnes setkali koordinátoři ekologické výchovy ze škol a neziskových organizací, aby se dozvěděli o možnostech podpory environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty (EVVO) v následujícím roce a vyměnili si své zkušenosti.
 

 
 

„Kraj Vysočina dlouhodobě podporuje ekologickou výchovu. Grantovými programy Fondu Vysočiny, realizací evropských projektů, financováním krajského koordinátora EVVO nebo letitou spoluprací s kolektivními systémy na projektech předcházení a třídění odpadů. Vnímáme důležitou a nezastupitelnou roli koordinátorů ve školách a neziskových organizacích, a proto vítáme jejich zájem o prohlubování znalostí a výměnu zkušeností. Naším společným cílem je zvýšení osvěty a pozitivního vztahu obyvatel kraje k přírodnímu bohatství Vysočiny,“ hodnotí krajkou konferenci EVVO krajský radní pro životní prostředí a zemědělství Zdeněk Chlád. „Na letošní setkání jsme pro koordinátory připravili navíc i odborné přednášky a výukové materiály o přírodních zahradách, nakládání s odpady a problematice ovzduší v hodnotě přes 150 tisíc korun,“ dodává krajský radní.

 

 

 

Krajská konference environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty byla úspěšná

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Krajská konference environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty byla úspěšná
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 21.11.2014 / 21.11.2014

Počet návštěv: 7841
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek