Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami

Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami
Kraj Vysočina finišuje s přípravami své prezentace na nejvýznamnějším tuzemském veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2015 v Brně, který se koná 15. – 18. ledna 2015. Expozice, jejímž tématem jsou letos Barvy Vysočiny, na více než 100 metrech čtverečních představí regionální turistickou nabídku nikoli podle lokalit, ale nově podle témat. „Vysočina je v Brně tradičním vystavovatelem. Novým pojetím chceme vyjít vstříc návštěvníkovi a zjednodušit mu hledání tematicky zaměřených aktivit. Jako přidanou hodnotu nabízíme originální prostředí nepřehlédnutelně barevného zázemí expozice Kraje Vysočina,“ zve k návštěvě stánku Kraje Vysočina v pavilonu P pod číslem 104 radní Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Marie Kružíková.
 

 
 

Velkorysé pojetí expozice Kraje Vysočina převzalo podobu klidného prostředí parku s kulisou stromů, laviček a infopointů. Díky svému architektonickému pojetí se expozice výrazně otevře návštěvníkům a nabídne osobní prostor pro lepší komunikaci s klienty. Celý stánek Kraje Vysočina představuje imaginární území plné zachovalé a krásné přírody, jinak také park uprostřed pavilonu. Pestrost barev použitých v expozici kopíruje širokou škálu turistické nabídky regionu Vysočiny. „Celkem bude připraveno devět zastávkových míst, kromě jiného s nabídkou regionálních výrobků, prezentacemi pivovarů, zastavit se mohou návštěvníci u nabídky letních aktivit, u aktivit pro rodiny s dětmi, dále také pro seniory. Část parku zabere dědictví minulosti nebo památky UNESCO a další,“ informuje Jitka Mattyašovská z Vysočina Tourism.

 

Kraj Vysočina spolupracuje na obsahu prezentace, tak jako v minulosti, také s partnery. Letos s 16 městy a dalšími zhruba 13 organizacemi majícími zásadní podíl na pestrosti turistické nabídky v regionu. Poprvé se v Brně pod Barvami Vysočiny představí například EDEN Centre – centrum zelených vědomostí Bystřice nad Pernštejnem. Doprovodný program byl připravován s ladností a veselostí barev. Kreativní a herní zóna expozice dá prostor všem malířům, kteří barvami Vysočiny budou moci ve vymezených prostorách stánek dekorovat.

 

Na čtvrtek 15. ledna 2015 je připraveno a naplánováno setkání přátel Kraje Vysočina s nahlédnutím do tichého a naprosto okouzlujících světa v podobě vzdušného baletu s dech beroucími překvapivými momenty.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
 • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
 • Krajská expozice na Regiontouru 2015 bude hýřit barvami
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 12.1.2015 / 12.1.2015

Počet návštěv: 3170
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • Czech POINT
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Vysočina šetří energii
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek