Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Krajem mého srdce se může stát i Vysočina. Hlasujme

Jeřabiny
Pro jaký druh dovolené je Vysočina nejvhodnější a jaké turisty nejvíce přitahuje? Právě na tyto otázky mohou odpovědět výsledky pátého ročníku oblíbené internetové ankety Kraj mého srdce. Hlasovat je možné už dnes a až do 31. ledna 2017, a zařadit se tak do soutěže o knihy nebo dárková balení vína. Podpořte Kraj Vysočina a hlasujte na www.kampocesku.cz/anketa#inline_content.
 

 
 

Stejně jako v minulých letech organizuje anketu redakce KAM po Česku a veletržní společnost INCHEBA EXPO Praha pod záštitou Asociace krajů ČR. „Cílem ankety je zmapovat názory lidí, jak vnímají konkrétní kraj z pohledu cestovního ruchu. Jaký kraj si návštěvníci vybaví, když se řekne například pěší turistika. Návštěvník zapátrá ve vzpomínkách na své zážitky z putování po ČR a poté je zohlední v anketě,“ vysvětluje ředitel krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že výsledky ankety jsou důležitým faktorem pro získání přehledu, jak je který kraj v dané kategorii zapsán v povědomí turistů napříč Českou republikou.


V letošním roce se nově hlasuje v deseti kategoriích, jako například Pěší turistika, Cykloturistika, Zimní dovolená, Folklor a tradice nebo Výlety s dětmi. V každé kategorii musí hlasující označit tři preferované kraje a následně hlasování úspěšně odeslat. „Pokud vyplní kontakt, je zařazený do soutěže o ceny,“ doplňuje Tomáš Čihák.


Jak si Kraj Vysočina v letošní anketě vedl, zjistíme 16. února příštího roku na výstavišti v pražských Holešovicích, kde se v rámci doprovodného programu prvního dne veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2017 uskuteční slavnostní vyhlášení a zástupci vítězných krajů si z rukou pořadatelů ankety převezmou křišťálové poháry.


Kraj Vysočina má z minulých ročníků ankety hned několik ocenění. V roce 2012 získal dvě třetí místa v kategorii Letní dovolená a Památky/historická místa. V roce 2013 byl bronzový za Pěší turistiku, za kterou byl o rok později stříbrný a přidal ještě tři třetí místa za Cykloturistiku, Zimní i Letní dovolenou. V minulém roce hlasující z řad veřejnosti nejvíce ocenili možnosti Zimní dovolené a Cykloturistiky na Vysočině, když Vysočině svými hlasy vybojovali dvě třetí místa.


Hlasovat je možné zde.

 

 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 4.11.2016 / 4.11.2016

Počet návštěv: 2310
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek