Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Kraj Vysočina vydal výroční zprávu

vyrocni zprava
Kraj Vysočina vydal svou výroční zprávu za rok 2014, která je už nyní na krajském webu volně ke stažení. Výroční zpráva popisuje významné události a realizované záměry kraje uplynulého roku. Na téměř 150 stránkách komplexně představuje činnost kraje, nechybí údaje o významných investičních akcích nebo návštěvách. Výroční zpráva je, tak jako v minulosti, dostupná pouze v elektronické verzi.
 

 
 

Podoba Výroční zprávy Kraje Vysočina je stejná jako v předchozích letech. Do dvou desítek kapitol jsou přehledně uspořádány informace o krajské samosprávě a fungování krajských příspěvkových organizací – nemocnic, kulturních institucí nebo krajské správy a údržby silnic. Další kapitoly se dotknou hospodaření, regionálního školství, životního prostředí nebo zahraničních vztahů. Samostatná část je věnována fungování krajského úřadu. Výroční zpráva Kraje Vysočina je každoročně prostřednictvím elektronické pošty rozesílána starostům všech obcí v regionu, hejtmanům ostatních krajů, příspěvkovým organizacím kraje, školám, největším firmám na Vysočině, do jednotlivých knihoven a dalším.

 

Pod odkazem www.kr-vysocina.cz/vyrocni-zpravy je přístupný celý archiv dosud vydaných výročních zpráv za dobu jeho existence. Návštěvníci stránek tak mohou jednoduše porovnat jednotlivé roky v komentářích připravených jednotlivými odbory a odděleními krajského úřadu.

 

  • Více informací Eva Vaňková, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: vankova.e@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina vydal výroční zprávu
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.6.2015 / 22.6.2015

Počet návštěv: 3769
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek