Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu


 

Kraj Vysočina vydal výroční zprávu 2015

Výroční zpráva
Kraj Vysočina oficiálně zveřejnil svou výroční zprávu za rok 2015, která je už nyní na krajském webu volně ke stažení. Výroční zpráva popisuje významné události a realizované záměry kraje uplynulého roku. Na téměř 150 stránkách komplexně představuje činnost kraje, nechybí údaje o významných investičních akcích nebo návštěvách. Výroční zpráva je, tak jako v minulosti, dostupná pouze v elektronické verzi.
 

 
 

Podoba Výroční zprávy Kraje Vysočina je stejná jako v předchozích letech. Do dvou desítek kapitol jsou přehledně uspořádány informace o krajské samosprávě a fungování krajských příspěvkových organizací – nemocnic, kulturních institucí nebo krajské správy a údržby silnic. Další kapitoly přibližují hospodaření kraje, regionální školství, životní prostředí nebo zahraniční vztahy a vztahy s veřejností. Samostatná část je věnována fungování krajského úřadu. Výroční zpráva Kraje Vysočina je každoročně prostřednictvím elektronické pošty rozesílána starostům všech obcí v regionu, hejtmanům ostatních krajů, příspěvkovým organizacím kraje, školám, největším firmám na Vysočině, do jednotlivých knihoven a dalším.


Pod odkazem www.kr-vysocina.cz/vyrocni-zpravy je přístupný celý archiv dosud vydaných výročních zpráv za dobu jeho existence. Návštěvníci stránek tak mohou jednoduše porovnat jednotlivé roky v komentářích připravených odbory a odděleními krajského úřadu.

 

  • Více informací Ondřej Rázl, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: razl.o@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina vydal výroční zprávu 2015
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 13.6.2016 / 13.6.2016

Počet návštěv: 2463
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek