Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Kraj Vysočina v Bruselu podporuje lepší spolupráci v oblasti přeshraniční zdravotní péče

Logo Open Days 2011
Kraj Vysočina společně s partnerským regionem Dolní Rakousko a dalšími regiony aktivními v přeshraniční spolupráci připravuje seminář na téma přeshraniční zdravotní péče. Seminář proběhne 12. října 2011 od 14:30 v rámci Dnů regionů a měst v Bruselu, tzv. Open Days.
 

 
 

„Na semináři vystoupí pan Martin Černý, ředitel sekce pro rozvoj regionu, který bude mít při této příležitosti možnost hovořit se zástupci komise o nových legislativních návrzích pro příští programovací období 2014 – 2020 oficiálně vyhlášených minulý týden,“ zdůraznila Martina Richtová Tomšů, zástupkyně kraje Vysočina v Bruselu.

Na semináři nebude chybět také zástupce Evropského parlamentu a odborníci na zdravotní péči. Všichni budou diskutovat o současných přetrvávajících výzvách v oblasti přeshraniční zdravotní péče a budoucnosti této spolupráce v letech 2014 - 2020. Představeny budou také již probíhající i chystané projekty v této oblasti.

Dnů regionů a měst v Bruselu se v letošním roce zúčastní 206 regionů a měst z celé Evropské unie v rámci 23 regionálních partnerství. Ty zorganizují na letošních Open Days více než 100 seminářů a workshopů.

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 11.10.2011 / 11.10.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 19809
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek