Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Kraj Vysočina se zapojí do semináře v rámci Open Days 2013 v Bruselu

Open Days
Kraj Vysočina připravuje společně s dalšími deseti regiony Evropy seminář v rámci 11. ročníku Evropských dnů regionů a měst v Bruselu tzv. Open Days.
 

 
 

Kraj Vysočina připravuje společně s dalšími regiony Evropy seminář na téma Územní plánování a rozvoj v městských a venkovských oblastech, který se uskuteční v rámci Evropských dnů regionů a měst v Bruselu (tzv. Open Days) ve dnech 7. - 10. října 2013. Pro přípravu semináře vytvořilo partnerství 11 regionů ze zemí Evropské unie i mimo ni.

„Debata by se měla zaměřit jak na přeshraniční, tak i regionální zkušenosti spojené s výzvami v oblasti územního plánování v městských a venkovských oblastech. Partnery v přípravě semináře jsou regiony z Rakouska, Polska, Německa, Bulharska, Švýcarska, Itálie, Francie a Turecka.“ Uvedla zástupkyně Kraje Vysočina v Bruselu Martina Richtová Tomšů.

Dnů regionů a měst v Bruselu se v letošním roce zúčastní 200 regionů ze 30 zemí Evropy. Během tří dnů se uskuteční stovka seminářů, workshopů a dalších doprovodných aktivit. Tento 11. ročník Evropských dnů regionů a měst s podtitulem Evropské regiony a města vstříc roku 2020 se uskuteční v době vrcholících příprav na programové období 2014 – 2020.

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 9.5.2013 / 9.5.2013
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 11893
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek