Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Kraj Vysočina se zapojí do jubilejní páté Czech Street Party v Bruselu

Kraj Vysočina se už popáté zapojí do příprav největší české akce pro občany a návštěvníky hlavního města Evropské unie – Bruselu. Czech Street Party se uskuteční v pátek 17. června 2011 v ulici Rue Caroly před budovou sídla velvyslanectví ČR v Belgii a Stálého zastoupení ČR při EU.
 

 
 

V ulici Rue Caroly v centru Bruselu se i tento rok rozezní moderní česká hudba a zavoní české krajové speciality. Návštěvníci budou mít možnost si nejen zatančit a ochutnat krajové speciality, ale také dozvědět se něco zajímavého o českých krajích a dokonce se i zapojit do soutěže. „Počítáme s tím, že kraj Vysočina představí jako lákavá destinace pro turisty s tradičními kulinářskými specialitami.  Vysočina letos nechá návštěvníky akce ochutnat výrobky z mléka a kromě jiného také uzenářské pochutiny,“ prozradil radní kraje Vysočina Martin Hyský.

 

Jubilejní pátá Czech Street Party v Bruselu je jednou z největších českých akcí v zahraničí a v letošním roce na ní vystoupí mimo jiné skupiny zvučných jmen jako Chinaski, Ready Kirken a zpěvačka Tonya Graves.

Czech Street Party tradičně pořádají zastoupení českých institucí, krajů a firem v Bruselu a každým rokem ji navštíví tisíce lidí. Jedná se o jedinečnou příležitost jak zaujmout širokou mezinárodní veřejnost a prezentovat tak Českou republiku a její zájmy. Kraj Vysočina se největší české akce v sídelním městě unijních institucí účastní v různých podobách a v různém rozsahu od roku 2007.

 

 

 

 
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 4.5.2011 / 4.5.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 21771
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek