Cesta: Titulní stránka > Kraj Vysočina na EXPO 2015 Miláno > Aktuality


 

Kraj Vysočina se prezentuje se svými podnikateli na Česko Slovenském slavnostním galavečeru

V sobotu 20. února 2010 proběhne v pražském hotelu Hilton 1. ročník Česko Slovenského galavečera. Tato společenská akce si klade za cíl podpořit vzájemné vztahy České republiky a Slovenské republiky. Záštitu nad galavečerem převzal ministr zahraničních věcí České republiky Jan Kohout, ministr zahraničních věcí Slovenské republiky Miroslav Lajčák, primátor Hlavního města Prahy Pavel Bém, velvyslanec České republiky v SR Jakub Karfík a velvyslanec Slovenské republiky v ČR Peter Brňo.
 

 
 

Pořadatel galavečera, agentura Media Flow s.r.o., si od organizace akce slibuje podpoření rozvoje podnikatelských a ekonomických aktivit obou států, rozvoj kulturní spolupráce a v neposlední řadě také společenských a osobních vztahů významných osobností z obou zemí. Za kraj Vysočina se slavnostní akce zúčastní radní kraje pro oblast cestovního ruchu a kultury Tomáš Škaryd.

 

Součástí slavnostního galavečera je prezentace českých a slovenských krajů. Původním záměrem pořadatelů bylo, aby se akce aktivně zúčastnily všechny kraje obou zemí. Nakonec se však prezentují pouze kraje Jihomoravský, Pardubický, Plzeňský, Žilinský a Vysočina. Ta se prezentuje prostřednictvím své příspěvkové organizace Vysočina Tourism. Kraj Vysočina se rozhodl dát prostor k vlastní prezentaci podnikatelům, kteří jsou nositeli značky „Vysočina – regionální produkt“. Nabídku využili: Farma rodiny Němcovy (jogurty, tvarohy, sýry), Pekařství – Zdeněk Švestka (Tasovské celozrnné křupavé placky), Lenka Malátová (ručně paličkované krajky) a Blanka Mudrová (kožená galanterie).

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 19.2.2010 / 19.2.2010

Počet návštěv: 24581
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies