Cesta: Titulní stránka > Martin Kukla - náměstek hejtmana Kraje Vysočina


 

Kraj Vysočina reprezentoval Českou republiku na Mezinárodním vánočním bazaru v Praze

Kraj Vysočina reprezentoval Českou republiku na Mezinárodním vánočním bazaru v Praze
V první adventní neděli roku 2010 se v pražském hotelu Hilton konal už pátý Mezinárodní vánoční bazar. Tuto výjimečnou charitativní akci pořádá Asociace manželek diplomatů s patronkou Livií Klausovou. Prodejního Veletrhu se širokým sortimentem nabízeného zboží zúčastnilo celkem 47 zemí z celého světa. Svojí premiéru mezi nimi měl i stánek kraje Vysočina, ve kterém si mohli návštěvníci vybrat z celé škály tradičních produktů z Vysočiny.
 

 
 

Cílem tradičního projektu, který je podporován mezinárodními organizacemi i diplomatickými komunitami z celého světa, je finanční podpora českých charitativních organizací. Na bazar se sjelo na několik tisíc návštěvníků, pro které si stánek kraje Vysočina připravil regionální produkty jako byly např.: loutky z Království loutek s.r.o. Žďár nad Sázavou, sklo ze sklářské hutě Huť Anna Bělá, Tasovské placky, salám Křemešník a Vysočina, keramiku z Nové Říše, med, čaj a mnoho dalších. U pultu kraje Vysočina se zastavila i první dáma Livia Klausová, kterou zaujala keramika spolu s tradičními potravinami, jako dar dostala manželka prezidenta ČR náhrdelník s vinutými perlami.

 

„ Na Mezinárodním vánočním bazaru jsme mohli představit vše, co kraj Vysočina nabízí. Ostatně výtěžek, který se dokázal za prodané produkty utržit, podtrhuje kvalitu výrobků z našeho regionu. I když jsme letos nováčkem, na charitu přispějeme výtěžkem blížící se třiceti tisícům korun, což si myslím, že není malá částka,“ okomentoval Mezinárodní vánoční bazar Tomáš Škaryd, radní kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu a kultury.

 

 
 
Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 30.11.2010 / 30.11.2010

Počet návštěv: 23438
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies