Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Kraj Vysočina představuje zimní spot s názvem ZIMA NA VYSOČINĚ (VIDEO)

Zimní Telč
Zasněžená krajina, zimní sporty nebo vrcholné zimní události. Tím vším se Kraj Vysočina prezentuje v novém zimním spotu. „Video je koncipováno jako zimní den od svítání do soumraku. Pomyslnými průvodci spotu jsou osobnosti - patrioti, kteří jsou se zimou v kraji spojeni. Ve snímku vystupuje horolezec Radek Jaroš, rychlobruslařka Martina Sáblíková, hokejista Viktor Ujčík a běžec na lyžích Martin Koukal,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Video natáčel produkční tým loni v zimě.
 

 
 

Většina záběrů byla točena na Novoměstsku, které je centrem zimních sportů. „Nechybí například část věnovaná Světovému poháru v biatlonu, včetně záběrů naší úspěšné ženské reprezentace,“ doplňuje Jiří Běhounek. Natáčelo se ale i na Fajtově kopci u Velkého Meziříčí nebo na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě a mnoha dalších zajímavých místech pro zimní Vysočinu typických. Videospoty Zima na Vysočině ale nabízejí také celou řadu zcela nových pohledů a ojedinělých záběrů pořízených mimo jiné i z ptačí perspektivy nebo z helmy horolezce Radka Jaroše.

 

Video je s českými a anglickými titulky ve třech pořízených stopážích: krátká třicetisekundová, tříminutová a dlouhá dvanáctiminutová. Nejkratší spot je navíc vyrobený ve dvou tematických verzích. Jedna jako vhodný typ pro trávení volného času s rodinou a druhá jako inspirativní a lákavá pozvánka pro aktivní mnohdy i po adrenalinu toužící diváky.  

 

Video můžete zhlédnout na YouTube kanále Kraje Vysočina nebo v těchto dnech v nákupním centru CITYPARK Jihlava a na výstavě EXPO na Vysočině, která potrvá do 7. února 2016.

 
 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 21.1.2016 / 21.1.2016

Počet návštěv: 8344
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek