Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Kraj Vysočina představuje zimní spot s názvem ZIMA NA VYSOČINĚ (VIDEO)

Zimní Telč
Zasněžená krajina, zimní sporty nebo vrcholné zimní události. Tím vším se Kraj Vysočina prezentuje v novém zimním spotu. „Video je koncipováno jako zimní den od svítání do soumraku. Pomyslnými průvodci spotu jsou osobnosti - patrioti, kteří jsou se zimou v kraji spojeni. Ve snímku vystupuje horolezec Radek Jaroš, rychlobruslařka Martina Sáblíková, hokejista Viktor Ujčík a běžec na lyžích Martin Koukal,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Video natáčel produkční tým loni v zimě.
 

 
 

Většina záběrů byla točena na Novoměstsku, které je centrem zimních sportů. „Nechybí například část věnovaná Světovému poháru v biatlonu, včetně záběrů naší úspěšné ženské reprezentace,“ doplňuje Jiří Běhounek. Natáčelo se ale i na Fajtově kopci u Velkého Meziříčí nebo na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě a mnoha dalších zajímavých místech pro zimní Vysočinu typických. Videospoty Zima na Vysočině ale nabízejí také celou řadu zcela nových pohledů a ojedinělých záběrů pořízených mimo jiné i z ptačí perspektivy nebo z helmy horolezce Radka Jaroše.

 

Video je s českými a anglickými titulky ve třech pořízených stopážích: krátká třicetisekundová, tříminutová a dlouhá dvanáctiminutová. Nejkratší spot je navíc vyrobený ve dvou tematických verzích. Jedna jako vhodný typ pro trávení volného času s rodinou a druhá jako inspirativní a lákavá pozvánka pro aktivní mnohdy i po adrenalinu toužící diváky.  

 

Video můžete zhlédnout na YouTube kanále Kraje Vysočina nebo v těchto dnech v nákupním centru CITYPARK Jihlava a na výstavě EXPO na Vysočině, která potrvá do 7. února 2016.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina představuje zimní spot s názvem ZIMA NA VYSOČINĚ (VIDEO)
 

Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 21.1.2016 / 21.1.2016

Počet návštěv: 6611
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek