Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21


 

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti
Ve čtvrtek 21. září se v sídle Kraje Vysočina konal druhý ročník regionální konference Společenská odpovědnost organizací. Na sedmdesát odborníků z veřejné i soukromé sféry se sešlo u diskuse nad tématem společenské odpovědnosti a téma skloňovali v rozměru regionálním, sociálním, ale také ekonomickém. Včerejší konference tematicky navázala na druhý ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost, kterou kraj slavnostně udělil v dubnu letošního roku.
 

 
 

Zástupci vítězných organizací měli možnost zodpovědět přímo na místě otázky moderátorky i zvídavé otázky publika. Panelové diskuse s nimi byly zároveň doplněny rozhovory se zástupci partnerů soutěže a praktickými prezentacemi. Jednou z nich bylo i představení společensky odpovědných aktivit Kraje Vysočina. Nosným tématem celodenního konference bylo šíření dobrých praxí a vzájemné sdílení zkušeností v této oblasti.


„Kraj Vysočina je odpovědný za rozvoj území a má zájem na rozvíjení principů, které definice společenské odpovědnosti vymezuje. Proto chce přispět k osvětě v této oblasti a podpořit a ocenit ty firmy a organizace, které tento odpovědný přístup aplikují ve své práci, a to i tak, aby motivovaly další organizace a podniky k jejich následování, uvedl na konferenci ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.


Záštitu nad konferencí převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a Jana Fialová, radní kraje pro oblast školství, mládeže a sportu.  • Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.9.2017 / 22.9.2017

Počet návštěv: 7114
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek