Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Kraj Vysočina pořádá historicky první ročník konference na téma společenská odpovědnost organizací

V sídle Kraje Vysočina se bude 22. září 2016 konat první regionální konference věnovaná Společenské odpovědnosti organizací. Očekává se diskuze k tématům integrace zájmů sociálních, environmentálních, etických, lidskoprávních a zájmů zákazníků do provozních činností organizací veřejného a soukromého sektoru. „Konference je určena zástupcům firem i organizací, kteří odpovědné chování prolínají do vlastních témat a projektů, ale i těm, kteří se chtějí inspirovat při budování dlouhodobých hodnot v rámci podnikatelského prostředí,“ uvedl ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.
 

 
 

Konference se konaná pod záštitou Jiřího Běhounka, hejtmana Kraje Vysočina. Očekává se, že její první ročník dá podnět tradici inspirativního setkávání, které si klade za cíl zvýšení povědomí o problematice společenské odpovědnosti mezi organizacemi, jejich zaměstnanci, jejich obchodními a jinými partnery, orgány regionální nebo místní samosprávy a širokou veřejností a zvýšení prestiže organizací orientující se na tuto problematiku.

Svá speciální poselství přednesou významní zástupci vítězných organizací Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost za rok 2015 (více http://www.kr-vysocina.cz/odpovednost). Program bude věnován jednotlivým konceptům souvisejícím s uplatňováním společenské odpovědnosti v oblasti regionální, sociální a ekonomické odpovědnosti a odpovědnosti k životnímu prostředí, přírodním zdrojům. Důraz bude kladen na diskusi účastníků.

 

Konference přinese motivaci k uplatňování konceptu společenské odpovědnosti a bude výzvou před vyhlášením druhého ročníku Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Pro účastníky konference bude vytvořeno konzultační místo pro zodpovězení otázek souvisejících se zpracováním podkladu pro přihlášení do druhého či některého z dalších ročníku Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost.

 

Více informací ke konferenci naleznete pod odkazem: konference 22. 9. 2016 Společenská odpovědnost organizací. Přihlášky na konferenci je možné doručit do 12. 9. 2016 na e-mail cincarova.j@kr-vysocina.cz.

 

Společenská odpovědnostSpolečenská odpovědnostSpolečenská odpovědnostSpolečenská odpovědnost

  •  Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů
    Krajský úřad Kraje Vysočina


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina pořádá historicky první ročník konference na téma společenská odpovědnost organizací
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.9.2016 / 5.9.2016

Počet návštěv: 3625
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek