Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

Kraj Vysočina navštívil premiér Bohuslav Sobotka

Bohuslav Sobotka
Kraj Vysočina dnes navštívil předseda Vlády ČR Bohuslav Sobotka. V doprovodu náměstka hejtmana Kraje Vysočina Vladimíra Novotného zavítal na Pelhřimovsko a Jihlavsko. Hlavními tématy jeho pracovní cesty byla zaměstnanost, doprava a také sociální oblast. „Jednou z prioritních oblastí, kterou jsme s představiteli Kraje Vysočina řešili, byl rozvoj dopravní infrastruktury. Shodli jsme se například na důležitosti pokračování zkapacitnění silnice mezi Jihlavou a Znojmem,“ řekl Bohuslav Sobotka.
 

 
 

První zastávkou byla návštěva Dřevozpracujícího družstva Lukavec. Poté se předseda vlády přesunul do Pacova, kde jednal se ho starostou Lukášem Vlčkem.

 

V Pelhřimově se Sobotka nejprve zúčastnil pracovního jednání s vedením města v čele se starostou Františkem Kučerou a poté se přesunul na Den otevřených dveří Domova Jeřabina. „V oblasti sociálních služeb patří Kraj Vysočina v porovnání s ostatními regiony mezi lídry, projekty transformace, které tu byly realizovány z evropských peněz, výrazně zvýšily standard života lidí s handicapem,“ uvedl Bohuslav Sobotka po dnešní návštěvě Domova Jeřabina.

Zavítal také do Čistírny odpadních vod Pelhřimov.

 

U největšího zaměstnavatele v regionu – firmy Bosch, diskutoval Bohuslav Sobotka s představiteli společnosti i odboráři. Návštěvu Vysočiny zakončilo pracovní setkání s Radou Kraje Vysočina a zástupci krajských institucí z oblastí zdravotnictví, školství, sociálních věcí a podnikatelských subjektů.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina navštívil premiér Bohuslav Sobotka
 

Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 10.10.2015 / 10.10.2015

Počet návštěv: 2975
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek