Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Kraj Vysočina má v Bruselu novou adresu

Nová adresa kanceláře Kraje Vysočina v Bruselu
Kancelář kraje Vysočina v Bruselu sídlí od 1. dubna 2011 na nové adrese Rue du Commerce 20/22 v blízkosti všem evropským institucím. Zástupkyně kraje Vysočina v Bruselu doporučila změnu sídla poté, co se na původní adrese v sousedství Českého zastoupení v Bruselu prudce zvýšilo nájemné. „V souvislosti s rozpočtovými škrty a navýšením nájmu od nového roku, byla tato změna nezbytná. Kraj Vysočina bude nyní sídlit na stejné adrese jako bruselské zastoupení partnerského regionu kraje Vysočina Dolní Rakousko,“ uvedla současná zástupkyně kraje v Bruselu Martina Tomšů. Kraj si od nové kanceláře slibuje zejména bližší
 

 
 
Kancelář kraje Vysočina v Bruselu byla slavnostně otevřena již v říjnu 2007, a to v souvislosti  se zvyšujícím se významem regionální politiky EU a stoupající rolí regionů v procesu evropské integrace. Od té doby se podařilo navázat řadu významných kontaktů, prezentovat Vysočinu na mnoha kulturních akcí a zúčastnit se několika mezinárodních projektů. Kancelář Vysočiny v Bruselu není určena pouze potřebám krajské samosprávy, ale je k dispozici také různým dalším subjektům z Vysočiny - obcím, městům, sdružením obcí, školským, kulturním, zdravotnickým a dalším veřejným organizacím, subjektům z neziskové sféry nebo zájmovým sdružením. Základní servis poskytuje i podnikatelským subjektům, v případě, že o něj požádají. 
 

Nová adresa Brusel

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 6.4.2011 / 6.4.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 29443
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 



Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek