Další informace

 
 

Doporučujeme

Naše bannery a ikonky pro vaše stránky:
  • Odkaz na zřizovatele
  • Fond Vysočiny
 
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace > Právní předpisy kraje


 

Kraj Vysočina má nejlepší prezentaci mezi kraji oceněnou Zlatým středníkem

Kraj Vysočina získal prestižní ocenění v soutěži Zlatý středník 2010 se svoji "image" tiskovinou o kraji Vysočina v kategorii "Zvláštní ocenění za prezentaci kraje". Plnobarevná publikace má 40 stran a byla vydána v celkovém počtu téměř 70 tis. kusů nejen v českém, ale i anglickém, německém, francouzském, italském a ukrajinském jazyce. Dominantní jsou v brožuře panoramatické fotografie krajiny Vysočiny od regionálního osvědčeného fotografa Vladimíra Kunce.
 

 
 

Do soutěže, kterou každoročně pořádá PR Klub, se letos přihlásilo celkem 133 firemních periodik. V letošním osmém ročníku udělovala odborná porota ceny tištěným i on-line firemním publikacím v deseti kategoriích, zvláštní ocenění získaly 4 subjekty.

 

V současné době připravuje Vysočina distribuci tiskoviny do všech turistických informačních center v kraji, do vybraných hotelů, příspěvkových organizací kraje Vysočina a mnoha dalších míst.

"Společně s oceněnými tiskovinami budeme distribuovat také DVD s propagačním filmem o Vysočině, který je také výstupem projektu "Vítejte na Vysočině", který byl podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Doufáme, že mezi veřejností bude mít nejen oceněná publikace ale také film úspěch," dodal Zbyněk Čech, koordinátor projektu.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj Vysočina má nejlepší prezentaci mezi kraji oceněnou Zlatým středníkem
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.5.2010 / 13.5.2010

Počet návštěv: 10533
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek