Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Kraj finančně podpoří nové centrum pro mládež v Telči

Kraj finančně podpoří nové centrum pro mládež v Telči
Rada Kraje Vysočina na dnešním zasedání odsouhlasila poskytnutí dotace pro Oblastní charitu Jihlava ve výši dvou milionů korun. Organizace použije danou částku na výstavbu nového zařízení pro děti a mládež v Telči. Centrum Zastávka Telč by mělo vzniknout v budově bývalého autobusového nádraží a celkové náklady na modernizaci staré městské budovy jsou odhadovány na 12,3 milionu korun. Kromě krajských peněz pomohou s úhradou 70 procent nákladů také finance z Regionálního operačního programu.
 

 
 

„Díky vybudování nových prostor k volnočasovým aktivitám mládeže dojde k významnému zlepšení kvality poskytovaných služeb v mikroregionu Telčska,“ uvedl Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina s tím, že definitivní rozhodnutí je na krajských zastupitelých. Humanitní organizace se rozhodla k vybudování nového sídla z důvodu nevyhovujících stávajících podmínek v centru Telče. Odborné pracoviště pro mladou generaci by se mělo přesunout do klidnější části města, která bude díky z hlediska dopravního provozu bezpečnější. Otevření nové pobočky je naplánováno na příští rok.

 

Zastávka Telč, která funguje od roku 2010, nabízí lidem od 11 do 26 let nabývání potřebných schopností a dovednosti mladých lidí k samostatnému řešení životních situací a přijetí důsledků svých rozhodnutí.

 

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kraj finančně podpoří nové centrum pro mládež v Telči
 

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 19.6.2012 / 19.6.2012

Počet návštěv: 4588
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek