Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Konference Škola a firma: Příležitost pro pedagogy i zaměstnavatele

oprava, ilustrační foto
25. srpna 2010 se bude v sídle Krajského úřadu kraje Vysočina v Jihlavě konat vzdělávací konference „Škola a firma“. Obsah odborného setkání se zahraniční účastí je již dán názvem. Kraj Vysočina a jeho partner Nitranský samosprávný kraj budou na konferenci prezentovat fungující partnerství mezi školami, dalším tématem bude podpora technických oborů a řemesel ze strany zřizovatelů. Na tuto konferenci se mohou zájemci z řad pedagogů i zástupci firem přihlásit prostřednictvím přihlášky nejdéle do 30. 6. 2010.
 

 
 
Přihlášku naleznete na: http://www.vys-edu.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600139&id=2853&p1=1154

 

Podle Romana Křivánka, ředitele Vysočina Education, by se akce podobného zaměření mohla opakovat s tím, že organizace by se v pořadatelství střídaly.

Hledání cest a nacházení konkrétní spolupráce škol s firmami, měnit školy v centra vzdělávání dospělých a nabízet vzdělávací programy, které by absolventům pomohly najít uplatnění na regionálním trhu práce je cílem aktivit, na které se zaměřila Vysočiny Education, krajská organizace, která je školským zařízením pro vzdělávání pedagogických pracovníků a krajským střediskem služeb školám.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Konference Škola a firma: Příležitost pro pedagogy i zaměstnavatele
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 22.6.2010 / 22.6.2010

Počet návštěv: 20505
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek