Cesta: Titulní stránka > Jan Tourek - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Konference na téma Řešení elektronického násilí a kyberkriminality propojila odborníky z praxe

Kraj Vysočina ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie kraje Vysočina a Policejní akademií v Praze pořádal už podesáté konferenci Řešení elektronického násilí a kyberkriminality. Konference se uskutečnila 25. října 2021 v Kongresovém sále Krajského úřadu Kraje Vysočina a účastníci měli možnost být přímo v kongresovém sále, zároveň se mohli na konferenci připojit online. Hlavními tématy byly právní aspekty, trendy a eliminace kybernetické kriminality a vzdělávání, výzkum, prevence a strategie kybernetické a informační bezpečnosti.
 

 
 

Konferenci zahájili Eva Janoušková, ředitelka sekce ekonomiky a podpory Krajského úřadu Kraje Vysočina, Miloš Trojánek, ředitel Krajského ředitelství policie kraje Vysočina a Lukáš Habich, děkan Fakulty bezpečnostně právní Policejní akademie ČR.


Konference propojila odborníky z bezpečnostních složek, specialisty z oblasti prevence a vzdělávání, informačních a komunikačních technologií, státní, firemní a neziskové sféry a odborníky pracující s dětmi a mládeží – zejména preventisty a sociální pracovníky. Na konferenci přednášeli odborníci z Policie ČR, Ministerstva vnitra ČR, neziskových organizací, krajského úřadu, apod. Program konference zahrnul široké spektrum vysoce aktuálních patologických jevů v online prostředí.


Záznam z konference a prezentace jednotlivých přednášejících budou v nejbližších dnech zveřejněné na webu konference https://extranet.kr-vysocina.cz/ebezpecnost/konference/.  • Lucie Časarová, odbor informatiky
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 26.10.2021 / 26.10.2021

Počet návštěv: 684
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies