Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Konference Jak na to – formálně či neformálně? proběhla úspěšně

Konference s názvem Jak na to – formálně či neformálně?, která proběhla 2. prosince 2010 v prostorách sídla kraje Vysočina, dopadla ke spokojenosti jak organizátorů, tak samotných účastníků. Možná to bylo i proto, že po celý den, který byl zasvěcen přednáškami o programech celoživotního učení a Mládež v akci, příkladům dobré praxe a praktickým workshopům, vládla pozitivní a přátelská atmosféra mezi všemi zúčastněnými.
 

 
 

Jak bylo již výše uvedeno, konference byla rozdělena na tři části. Jedna – dopolední – byla spíše teoretického rázu, protože účastníky seznamovala obecně s evropskými vzdělávacími programy formálního i neformálního učení. První část odpoledního programu byla věnována příkladům dobré praxe, při nichž dostali prostor pedagogové ze škol v kraji Vysočina, kteří již mají s jednotlivými programy své zkušenosti. Druhá část odpoledního programu se zaměřila na praktické workshopy, kdy si mohli zájemci vyzkoušet, jak funguje eTwinningový portál, dozvědět se, jak to vypadá na mezinárodní výměně mládeže nebo jaký je průběh procesu uznávání neformálního vzdělávání.

 

Nutno dodat, že organizátorům bylo líto, že mnoho přihlášených účastníků se nedostavilo bez omluvy. To mělo poměrně silný dopad na cíl konference, který měl představit tyto druhy evropských projektů těm, kteří v nich ještě nejsou zběhlí. Nakonec si již zkušení realizátoři projektů mohli předat navzájem své zkušenosti a podělit se o své problémy.

 

  • Alena Mikulíková, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad kraje Vysočina
    E-mail: mikulikova.a@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 9.12.2010 / 9.12.2010

Počet návštěv: 19503
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek