Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Komentář hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka k situaci na Ukrajině

Komentář hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka k situaci na Ukrajině
Kraj Vysočina už sedm let bezproblémově spolupracuje s partnerským regionem Zakarpatské oblasti Ukrajiny. V současné době velice pozorně sledujeme aktuální dění v hlavním městě Ukrajiny a přilehlých oblastech. Vedení Kraje Vysočina touto cestou vyjadřuje politování nad konfrontačním řešením politické situace. Jde o velmi vážné až fatální zásahy do života běžných občanů na Ukrajině. Osobně jsem přesvědčen, že ozbrojené potlačování demonstrantů a absence resp. nedostatečný dialog mezi parlamentem a občanskou opozici je pro Ukrajinu velmi nešťastným.
 

 
 

I přes zprávy o událostech na Ukrajině deklaruje Kraj Vysočina trvání svého partnerství se Zakarpatskou oblastí Ukrajiny v nezměněném rozsahu. Chceme nadále pokračovat v úspěšné a aktivní spolupráci a jejím prohlubování. Společné aktivity nejvíc pomáhají dětem v chudých oblastech, sociálně slabým, postiženým a všem, kteří by neměli doplácet na situaci jimi neovlivnitelných politických sporů. Vedení  Kraje Vysočina věří v rozumné řešení současné kritické situace a je připraveno Zakarpatské oblasti Ukrajiny jako svému blízkému partnerovi v zahraničních vztazích pomoci i nad rámec současně dohodnutých platných aktivit.

 

Přejeme všem obyvatelům Ukrajiny brzké vyřešení této kritické situace a chceme věřit, že v krátké době nastane návrat k normálnímu životu.

 

MUDr. Jiří Běhounek

hejtman Kraje Vysočina

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Komentář hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka k situaci na Ukrajině
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.2.2014 / 21.2.2014

Počet návštěv: 8473
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek