Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Klienti Domova Jeřabina Pelhřimov se na akci Podzim na farmě sešli se sousedy

Denní stacionář Počátky
Příležitostí pro sousedské setkání byla hned na začátku listopadu akce Podzim na farmě. Do Denního stacionáře Malá farma zavítali místní z Počátek i blízkého okolí, aby si společně s klienty domova vyrobili dekorativní předměty z přírodnin, vyzkoušeli si jízdu na koni, pohladili si králíky nebo s nimi absolvovali skok přes překážky při Králičím hopu.
 

 
 

„Řada lidí z Počátek vnímala svoji účast skutečně jako sousedskou návštěvu, a tak se na stolech objevily koláče, bonbony, nebo sušenky, které návštěvníci přinesli tak, jako běžně nosíme něco na zub na návštěvu k těm, které rádi vidíme,“ pochvalovala si průběh setkání a jeho pozitivní efekt ředitelka Domova Jeřabina Pelhřimov Simona Tomanová s tím, že největší úspěch zaznamenal u dětí Králičí hop a dospělé potěšilo opékání špekáčků.

 

Prostředí malé farmy, koně, vůně barevného listí a chvojí, ze kterého si každý mohl vyrobit vlastní podzimní dekoraci, ale také světla z ohýnku a lampionů jen dokreslovala atmosféru plnou pohody a dobré nálady, která celé setkání provázela.  „Už teď se těšíme na příští rok,“ uzavřela spokojeně Simona Tomanová.

 

  • Více informací Simona Tomanová, ředitelka Domova Jeřabina Pelhřimov, p.o., tel.: 565 443 926, e-mail: tomanova.s@domovjerabina.cz
 

V Denním stacionáři v Počátkách uspořádali akci Podzim na farmě

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 9.11.2016 / 9.11.2016

Počet návštěv: 2859
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek