Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Každý hlas se počítá! Začalo hlasování v anketách Skutek roku a Zlatá jeřabina

Počin roku
Celý březen je možné hlasovat v krajských anketách Skutek roku 2018 a Zlatá jeřabina. Cena Skutek roku je výrazem poděkování a ocenění aktivit všech, kteří v roce 2018 vykonali pro kraj něco mimořádného nad rámec svých povinností, a to často bez ohledu na svůj osobní prospěch. „Právě občanská angažovanost, dobrovolnictví a ochota věnovat svůj volný čas ve prospěch druhých je významným prvkem kulturní společnosti a posiluje její sociální soudržnost,“ říká radní Kraje Vysočina a politik Projektu Zdravý Kraj Vysočina a MA21 Martin Hyský.
 

 
 

Hlasy v anketách Kraj Vysočina registruje do 31. března. Hlasovat je možné ve dvou anketách, které upozorňují na příkladnou obnovu památek na Vysočině, kulturní aktivity a dobrovolné skutky jednotlivců, které v roce 2018 přispěly k rozvoji regionu. Vítězové budou slavnostně vyhlášeni 3. června na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou.


Hlasovat pro počiny fyzických osob může pouze občan Kraje Vysočina, a to jen jednou v každé z uvedených oblastí. Projekty právnických osob v anketě Skutek roku bude hodnotit odborná porota. Hlasovat je možné prostřednictvím elektronického formuláře na www.kr-vysocina.cz/pocinroku. V anketě Zlatá jeřabina je kromě hlasování umístěného pod stejným odkazem možno zaslat hlas i fyzicky prostřednictvím originálního hlasovacího lístku, který byl otištěn v únorových novinách Kraj Vysočina.


Mediálními partnery anket jsou Český rozhlas Vysočina a internetový portál PROPAMÁTKY.


  • Lenka Šestáková, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Každý hlas se počítá! Začalo hlasování v anketách Skutek roku a Zlatá jeřabina
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 1.3.2019 / 1.3.2019

Počet návštěv: 2173
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek