Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Karnevaly Kraje Vysočina přivezou zábavu pro celou rodinu

Karnevalová tour Krajem Vysočina
Karnevalová sezóna se naplno rozjíždí a organizační tým Karnevaly Kraje Vysočina piluje poslední detaily. „Program bude opět nabitý k prasknutí. Těšit se mohou především děti, ale myslíme i na rodiče a prarodiče, které na karnevalech rádi uvidíme. V rodinné politice nám jde o sbližování a propojování generací a karnevaly jsou ideální příležitostí, kde se mohou pobavit všichni bez ohledu na věk,“ přiblížil program karnevalové tour Kraje Vysočina náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí a nestátních neziskových organizací Pavel Franěk.
 

 
 

První karnevalové zastavení se uskuteční už příští neděli 26. února v obci Rozsochy na Žďársku v prostorách místní Orlovny, kde zábava odstartuje ve 14 hodin. Návštěvníci se můžou těšit na soutěže a pohybové hry pro celou rodinu, taneční vystoupení Hotch Potch, divadlo T-Rex, hudební vystoupení Adély Částkové nebo Karla Gotta revival Morava. Chybět nebude diskotéka a spousta dárečků a sladkostí. Odpolednem vás provede úžasný moderátor Milan Řezníček, kterému bude asistovat Promotým Kraje Vysočina. Ve stejném duchu se ponesou i další nedělní karnevalová odpoledne: 5. března dorazíme do Březníku, 12. března do Nových Syrovic, 19. března se na nás můžou těšit v Oudoleni, 26. března se karnevalová zábava přesune do Měřína a krajskou karnevalovou tour zakončí 2. dubna show v Hořepníku.


Nachystejte si masky, sbalte dobrou náladu a přijďte se pobavit na Karnevaly Kraje Vysočina. Těšíme se na vás!


Karnevalová tour Krajem Vysočina  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí, Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Karnevaly Kraje Vysočina přivezou zábavu pro celou rodinu
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 15.2.2017 / 15.2.2017

Počet návštěv: 5108
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek