Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Karnevalová tour Kraje Vysočina spojila generace

Karnevalová tour po Vysočině
V Hořepníku na Pelhřimovsku skončila v neděli letošní karnevalová tour Kraje Vysočina. Pod hlavičkou Rodinných a Senior pasů se odehrála šest úžasných odpolední nabitých zábavou napříč celým regionem, které si nenechalo ujít více než dva tisíce návštěvníků. „Těší mě, že se karnevalová šňůra líbila. Nejmenší návštěvníci nás odměňovali upřímnou radostí, velmi si cením také pochvalných reakcí dospělých, kterých se mi od mnohých dostalo,“ sdělil náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Karnevalový tým se při přípravě čtvrtého ročníku prorodinné tour držel osvědčeného konceptu. Jako v předchozích letech byl scénář sestavený tak, aby show bavila všechny návštěvníky bez rozdílu věku. „Vedle dětí a rodičů si cestu k nám našli také prarodiče. Jsem rád, že se stále držíme cíle spojovat generace,“ doplil náměstek Pavel Franěk.


Pětihodinový program, kterým prováděl moderátor Milan Řezníček, nabídl od každého něco. Na podiu se střídala taneční, hudební a divadelní vystoupení, připraveny byly hry, neokoukané atrakce nebo třeba také fotokoutek. Jako speciální hosti se představili Železný Zekon a oblíbené hudební duo Karel Gott revival Morava. Kdo chtěl, mohl si zažádat o Rodinný nebo Senior pas Kraje Vysočina. Tour, která odstartovala v Rozsochách, postupně zavítala do Březníku, Oudoleně, Nových Syrovic, Měřína a karnevalovou cestu po Vysočině uzavřel v neděli 2. dubna Hořepník.


„Sice jsme napsali první letošní tečku, zábava s Rodinnými a Senior pasy Kraje Vysočina ale zdaleka nekončí. Vlastně jsme teprve na začátku společné jízdy. A podle všeho to bude fofr,“ nechal se na závěr slyšet náměstek Pavel Franěk. Takže se máme stále na co těšit.


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí, Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Karnevalová tour Kraje Vysočina spojila generace
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 5.4.2017 / 5.4.2017

Počet návštěv: 1728
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek