Cesta: Titulní stránka > Informační technologie


 

Kapesní kalendáře řemesel Kraje Vysočina do každé rodiny

Kalendáře
Řemesla na Vysočině inspirovala kromě nástěnného kalendáře i zpracovatele malých kapesních kalendářů Kraje Vysočina. Série třinácti typů kalendářů připomíná motto letošní podpory rukodělné práce Řemeslo má zlato dno a zobrazuje lesníka při práci, traktoristu, zahradnice, truhláře, stavební dělníky, zdravotníky nebo i oděvní designéry s návrhářkou Blankou Matragi. Kapesní kalendáře jsou zmenšenou podobou velkého kalendáře Kraje Vysočina 2017, který má omezenou edici.
 

 
 

„O kalendáře je každoročně velký zájem nejen z řad veřejnosti, ale také mezi sběrateli. Proto jsme se rozhodli připravit malé kalendáře, jejichž distribuce je výrazně jednodušší. Navíc jsou praktické a dokáží stejně efektivně upozornit na řemesla v Kraji Vysočina,“ uvedl Zbyněk Čech z oddělení vnějších vztahů Krajského úřadu Kraje Vysočina.


Celkem je připraveno třináct tisíců kusů malých kalendářů, které jsou k dispozici na recepci budovy A v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina na Žižkově ulici v Jihlavě.

 

Originální nástěnný kalendář, který nese jméno Kraje Vysočina, pokřtila 22. září 2016 v jihlavském obchodním domě City Park společně s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem světová módní návrhářka a designérka Blanka Matragi. Tématem pro dvanáct ústředních fotek se stala řemesla, kterým je možné se vyučit na školách zřizovaných Krajem Vysočina. Kalendář pro rok 2017 Řemeslo má zlaté dno vznikal zhruba půl roku a spolupracovaly na něm školy zřizované Krajem Vysočina. Autorem fotek je osvědčený spolupracovník Vladimír Kunc. Vzhledem k vysokému zájmu veřejnosti z minulých let, bylo letos vydáno sedm tisíc výtisků tohoto raritního kalendáře.


Kalendáře

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Kapesní kalendáře řemesel Kraje Vysočina do každé rodiny
 

Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 11.10.2016 / 11.10.2016

Počet návštěv: 2520
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek