Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma


 

Kandidátky do voleb podalo na Vysočině 17 stran

volby
Celkem 17 politických stran přihlásilo na Vysočině své kandidáty do letošního boje o poslanecká křesla. Na podaných kandidátkách figuruje k dnešnímu dni 270 kandidátů. Kandidatury přijímal Krajský úřad kraje Vysočina do dnešního dne 23. března do šestnácti hodin. Prezident České republiky vyhlásil volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky na dny 28. a 29. května 2010.
 

 
 

„Krajský úřad má do 29. března 2010 čas na přezkoumání kandidátních listin a všech náležitostí. Nejpozději 31. března  zašle těm volebním stranám, kde byly zjištěny nedostatky, výzvu k jejich odstranění. Nejpozději do 9. dubna musí krajský úřad rozhodnout o škrtnutí kandidáta na kandidátní listině, o registraci nebo odmítnutí kandidátní listiny. V minulých parlamentních volbách v roce 2006 se o přízeň voličů utkalo v kraji Vysočina 19 stran a hnutí, které zastupovalo 267 kandidátů,“ uvedla koordinátorka voleb Alena Kuchařová z Krajského úřadu kraje Vysočina.

 

Seznam stran, které podaly kandidátní listiny:

1) Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii http://www.cibulka.net/, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 229, 111 21 Praha

 

2)  Strana zelených

3)  Suverenita - blok Jany Bobošíkové, strana zdravého rozumu

4)  Komunistická strana Čech a Moravy

5)  Česká strana sociálně demokratická

6)  Věci veřejné

7)  TOP 09

8)  Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

9)  Křesťanská a demokratická unie –Československá strana lidová

10) Česká pirátská strana

11) Sdružení pro republiku – Republikánská strana Československa

12) Dělnická strana sociální spravedlnosti

13) Strana svobodných občanů

14) Občanská demokratická strana

15) Konzervativní strana

16) STOP

17) OBČANÉ.CZ

 

Volby do Poslanecké sněmovny PČR se měly konat již v říjnu loňského roku. Vzhledem ke zrušení jednorázového ústavního zákona, který dovoloval zkrátit páté volební období, byl termín voleb přesunut na letošní květen. Na území kraje Vysočina se voleb do Poslanecké sněmovny 2010 může účastnit zhruba 410 000 oprávněných voličů. V případě tohoto čísla vycházíme z počtu zapsaných voličů v minulých volbách, navíc mohou přijíždět i voliči z jiných krajů s voličským průkazem.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.3.2010 / 23.3.2010

Počet návštěv: 26773
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek