Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

ISSS: Vysočina představuje úspěšné projekty ve zdravotnictví a datové centrum

ISSS
Hradec Králové dnes ožil již 15. ročníkem konference Internet ve státní správě a samosprávě. Jako každý rok se v kongresovém centru Aldis setkávají vrcholní politici, zástupci stáních institucí, samospráv, informatici obecních, městských i krajských úřadů, odborní na elektronizaci veřejné správy i dodavatelé moderních informačních a komunikačních technologií. Dva dny budou společně diskutovat aktuální otázky související s dalším rozvojem e-govermentu. ISSS patří mezi nejvýznamnější konference svého druhu v celé střední a východní Evropě. Tradičně je doprovázena mezinárodními konferencemi LORIS (Local and Regional Information Society) a V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society). Úspěšné projekty prezentuje také Kraj Vysočina.
 

 
 

Konference ISSS 2012 byla slavnostně zahájena Přemyslem Sobotkou, 1. místopředsedou, Senátu Parlamentu ČR a dalšími proslovy významných osobností české politické scény. Pozvání na slavnostní zahájení přijal i Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina, který vystoupil s úvodním proslovem za Asociaci krajů České republiky s tematickým příspěvkem k elektronizaci zdravotnictví. „Velmi mě těší, že o Kraji Vysočina můžeme hovořit jako o kraji informačních technologií a že patří mezi lídry této oblasti v České republice. I proto náš kraj již řadu let aktivně spolupracuje na pořádání této významné akce,“ připomněl Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.

 

Kraj Vysočina na svém informativním stánku nabízí návštěvníkům informace nejen o Krajské digitalizační jednotce, o páteřní síti ROWANet,o  datovém centru Kraje Vysočina, ale i o eHealth na Vysočině. V posledních letech se na oficiální dvoudenní program pravidelně registruje zhruba 2,5 tisíce účastníků, koná se přibližně 250 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představuje přes 110 vystavovatelů.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • ISSS: Vysočina představuje úspěšné projekty ve zdravotnictví a datové centrum
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.4.2012 / 2.4.2012

Počet návštěv: 10402
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek