Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > Projektoví partneři


 

Interregionální workshop ve Vilniusu

Zahájení workshopu
V dubnu proběhl v pořadí již 9. interregionální workshop projektu DE-LAN.
 

 
 

DE-LAN


Ve dnech 17-18. dubna 2012 proběhl v litevském hlavním městě Vilnius v pořadí již devátý interregionální workshop projektu DE-LAN. Kraj Vysočina na něm zastupovali Martina Rojková a Radek Bejdák. Z důvodu finanční krize v Evropě projekt bohužel opustil po slovinském TRC Koroška i další partner, španělská nadace FIB - Foundation Insula Barataria. Partneři navzdory těmto potížím vyjádřili odhodlání v projektu pokračovat a dovést jej do úspěšného konce. Zbylí partneři se na workshopu zaměřili především na rozdělení pracovních úkolů, které zůstaly po FIB a TRC Koroška. Další část workshopu byla věnována finálním úpravám „Průvodce dobrou praxí“ a příručky „Jak implementovat digitální ekosystémy“. 29. února byla oficiálně ukončena implementace pilotních akcí v jednotlivých regionech. Partneři tak měli příležitost vyměnit si výsledky a zkušenosti z vlastních pilotů. Druhý den workshopu si pro partnery připravil příspěvek Rimantas Gatautis v němž se zamýšlel nad budoucností a rozvojem sociálních sítí v kontextu digitálních ekosystémů. Dále vystoupil R. Bernatonis, který hovořil o zkušenostech zavádění broadbandu v Litvě, jakožto nezbytného předpokladu pro úspěšné nasazení digitálních ekosystémů. Právě druhý příspěvek zaujal i zástupce Vysočiny díky vlastní zkušenosti Kraje Vysočina s výstavbou páteřní optické sítě ROWANet.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Interregionální workshop ve Vilniusu
 

Zodpovídá: Radek Bejdák
Vytvořeno / změněno: 24.4.2012 / 24.4.2012
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 21086
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek