Cesta: Titulní stránka > Jan Břížďala - radní Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

Internet v Telči

Internet v Telči
Organizátoři tradičního semináře „Internet v Telči“ konaného v rámci folkového festivalu Prázdniny v Telči si Vás dovolují pozvat na patnáctý ročník této akce, na které se v Hotelu u Hraběnky každoročně scházejí nejen odborníci z oblasti IT, ale také zástupci krajů, měst a obcí, pro které se informační technologie staly nezbytným pracovním nástrojem. Letos tomu bude už 10 let, kdy Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo výstavbu první veřejnoprávní sítě v ČR – ROWANet. I díky tomuto výročí letos akce ponese podtitul „Veřejnoprávní sítě – 10 let po velkém třesku“.
 

 
 

Seminář se bude konat 6. srpna 2014 v prostorách Hotelu u Hraběnky v Telči a zaměří se mimo jiné na veřejnoprávní sítě a jejich další rozvoj a služby.

 

Z připravovaných přednášek se můžete těšit na následující:

  • Průlet aktuálním stavem regionálních sítí
  • Kybernetická bezpečnost
  • Bezpečnost komunikační infrastruktury
  • Národní CSIRT
  • Služby a infrastruktura sítě CESNET a její využití pro veřejný sektor
  • Představení záměru Kraje Vysočina na „registr sítí“
  • Wi-fi a možnosti realizací pro mobilní pracovní styl
  • Zhodnocení stavu a možnosti virtualizace stanic a aplikací – VDI
  • Co se skrývá pod pokličkou výroby mobilních aplikací?

Zájemci z řad účastníků semináře mají možnost zúčastnit se odpolední exkurze do vývojového Centra Excellence Telč  (http://cet.arcchip.cz).

V případě Vašeho zájmu o účast je zapotřebí vyplnit registraci na adrese http://www.prazdninyvtelci.cz/internet, kde rovněž naleznete podrobnější popis akce a program.

 

Více informací Vám poskytne Klára Jiráková z odboru informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina, tel. 564 602 341, jirakova.k@kr-vysocina.cz .

 

Projekt Internet v Telči je pořádán společností AutoCont CZ, a.s. a Krajem Vysočina, celá akce se koná pod záštitou starosty města Telče Romana Fabeše. Konektivitu pro festival zajišťuje OptoNet Communication, spol. s r.o.

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.7.2014 / 28.7.2014

Počet návštěv: 11849
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies