Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele


 

Inspirativní konference pro koordinátory ekologické výchovy

V sídle Kraje Vysočina se 9. dubna 2016 setkali koordinátoři ekologické výchovy ze škol a neziskových organizací, aby se seznámili s novými možnostmi podpory environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty (EVVO) a vyměnili si praktické zkušenosti.„Kraj Vysočina dlouhodobě podporuje ekologickou výchovu. Grantovými programy Fondu Vysočiny, realizací evropských projektů, financováním krajské konference EVVO nebo letitou spoluprací s kolektivními systémy na projektech předcházení vzniku a třídění odpadů. Vnímáme důležitou a nezastupitelnou roli koordinátorů ve školách a neziskových organizacích, a proto vítáme jejich zájem o prohlubování znalostí a výměnu zkušeností. Naším společným cílem je zvýšení osvěty a pozitivního vztahu obyvatel kraje k přírodnímu bohatství Vysočiny,“ hodnotí krajskou konferenci EVVO radní pro životní prostředí a zemědělství Zdeněk Chlád.
 

 
 

„Na letošní setkání jsme pro koordinátory připravili vedle nabídky výukových programů i informace, jak správně podat žádost o dotaci do grantového programu Fondu Vysočiny nebo výukové filmy o třídění a dílny ke kreativnímu využití odpadů jako doplňků oblečení,“ dodává Zdeněk Chlád. Právě praktická část seminářů a konferencí je účastníky ceněna, mohou si prakticky vyzkoušet, jak bude konkrétní aktivita ve výuce probíhat, kde jsou její úskalí, kde je prostor na předání zkušeností a kde mohou své svěřence nechat praktikovat vlastní tvořivost.

 

  • Eva Navrátilová, odbor životního prostředí a zemědělství 
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: kratochvilova.e@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 10.4.2016 / 10.4.2016

Počet návštěv: 1511
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek