Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

II. ročník soutěže Podnik přátelský rodině

PPR
Kraj Vysočina ve spolupráci s Hospodářskou komorou Kraje Vysočina vyhlašuje II. ročník soutěže Podnik přátelský rodině. Soutěž je určena zaměstnavatelům v různých oborech se sídlem v Kraji Vysočina, kteří se ve své personální politice aktivně zabývají problematikou rovných příležitostí žen a mužů a slaďováním rodinného a pracovního života svých zaměstnanců a zaměstnankyň. Příjem nominací odstartuje 1. října a přihlásit svou organizaci bude možné až do konce letošního roku. Vyhlášení výsledků se uskuteční v květnu 2017.
 

 
 

Před dvěma lety si toto ocenění za kategorii střední podniky odnesli zástupci Domova pro seniory Havlíčkův Brod a ve skupině velkých podniků získaly první místo společnosti působící na Třebíčsku MANN+HUMMEL (CZ), s. r. o., a MANN+HUMMEL Service, s. r. o. Mezi nejmenšími podniky excelovala Praktická škola a speciální pedagogické centrum Žďár nad Sázavou. Do prvního ročníku soutěže se před dvěma lety přihlásilo 27 subjektů.


Podnik přátelský rodiněPodnik přátelský rodině

  • Více informací a kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici na www.kr-vysocina.cz/socialni-portal
  • Stanislava  Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: holbova.s@kjr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.9.2016 / 30.9.2016

Počet návštěv: 6432
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek