Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Hlasování v anketě „Zlatá jeřabina 2011“ zahájeno

Hlasování o Cenu Kraje Vysočina za kulturní počin roku probíhá od 5. března do 13. dubna 2012. Anketa je tradičně rozdělena do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví.
 

 
 

Šedesátka adeptů na nejlepší kulturní počiny roku 2011 bojuje o hlasy veřejnosti v tradiční anketě Zlatá jeřabina. Seznam nominací v kategoriích Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví naleznete na níže uvedeném hlasovacím formuláři. Jednotlivé kulturní počiny jsou představeny krátkou anotací a fotografiemi vystihujícími atmosféru kulturních akcí a stav kulturních památek před a po jejich obnově. V anketě je možné hlasovat do 13. dubna 2012, a to buď elektronicky prostřednictvím hlasovacího formuláře uveřejněného na stránkách kraje v sekci kultura a památky nebo písemně pomocí originálního hlasovacího lístku uveřejněného v březnových novinách Kraj Vysočina. Mediálním partnerem akety je Český rozhlas Region.

 

Hlasování v anketě:

Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit formulář ve spodní části seznamu soutěžních akcí a opsat číselný kód. Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety.

 

Hlasovací formulář

 

Hlasování bude možné i písemnou formou prostřednictvím vyplněného hlasovacího lístku, který bude uveřejněn v březnovém čísle novin Kraj Vysočina společně se seznamem kulturních počinů v obou kategoriích – pouze originál hlasovacího lístku bude započítán jako platný hlas. Hlasovací lístky zasílejte na adresu Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, Žižkova 57, 587 33 Jihlava s označením „Zlatá jeřabina“.
 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Bc. Iva Strnadová, DiS.
Vytvořeno / změněno: 2.3.2012 / 2.3.2012
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 23677
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek