Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport


 

Hlasování o nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016 pokračuje

Zajíci
Ještě dva týdny, do pátku 3. března, je možné na stránkách www.kr-vysocina.cz/sportovec hlasovat o nejlepšího Sportovce Kraje Vysočina za rok 2016. Anketa má dvě kategorie – jednotlivec a kolektiv, a pokud si hlasující z vybraných možností nevyberou, mohou vyplnit speciální formulář a ještě donominovat dalšího sportovce nebo sportovní kolektiv.
 

 
 

Kraj Vysočina ve spolupráci s Krajskou organizací České unie sportu hledá sportovce, kteří v roce 2016 dosáhli významných sportovních výsledků a úspěšně tak reprezentují sebe i Kraj Vysočina. Sportovní odborná veřejnost už v lednu nominovala například hokejistu Romana Erata, stolního tenistu Tomáše Treglera nebo rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou. Nechybí ani hendikepovaný úspěšný plavec Martin Císař a ve sportovních kolektivech se o přízeň ucházejí například brodští softbalisté, třebíčští baseballisté, fotbalová FC Vysočina Jihlava, Mažoretky z Batelova, družstvo volejbalových juniorek z Krajského centra talentované mládeže Volejbal Vysočina nebo havlíčkobrodští stolní tenisté.

 

 K započítání hlasu je potřeba potvrdit elektronický odkaz odeslaný na e-mailovou adresu hlasujících.

 

Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina se uskuteční v pátek 7. dubna ve Žďáře nad Sázavou. Tradiční anketou a následným galavečerem s vyhlášením oceněných sportovců chce Kraj Vysočina udělit poctu regionálnímu sportu a poděkovat všem sportovcům za jejich píli a nasazení.

 

Hlasovat můžete zde.

Anketa má vlastní stránky na Facebooku.


  • Více informací Ivo Mach, odbor školství, mládeže a sportu, Krajský úřad Kraje Vysočina
 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 20.2.2017 / 20.2.2017

Počet návštěv: 9741
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies