Cesta: Titulní stránka > Ředitel Krajského úřadu > Aktuální téma


 

Hejtman se setkal s vedením Jihlavy

Jihlava
Hejtman Jiří Běhounek včera pokračoval v návštěvách okresních měst a tentokrát zavítal na magistrát krajského města Jihlavy. Společně s ním přišel informovat o činnosti policie krajský ředitel Josef Bačkovský. Diskuse zúčastněných se zaměřila například na blížící se oslavy významného výročí hudebního skladatele Gustava Mahlera, pavilon urgentní a intenzivní péče v jihlavské nemocnici nebo kompletní revitalizaci městského nádraží.
 

 
 

Primátor Jaroslav Vymazal  a ostatní členové městské rady informovali hejtmana Běhounka o jednotlivých krocích města ve výše zmíněných projektech a vyjádřili podporu důležitým krajským záměrům. „Konferenční a popularizační centrum nebo pavilon urgentní medicíny jsou projekty, které budou mít pro Jihlavu i celý kraj Vysočina zásadní přínos a proto je v maximální možné míře podpoříme,“ řekl během jednání primátor Jaroslav Vymazal.

 

Oslavy životního výročí významného regionálního rodáka Gustava Mahlera startují od dubna a zahrnují řadu výstav, koncertů, seminářů a dalších doprovodných akcí. „Věřím, že oslavy Gustava Mahlera přilákají na Vysočinu mnoho turistů a návštěvníků nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Je proto důležité, abychom oslavy stoprocentně využili nejen k propagaci Jihlavy samotné, ale zároveň prezentovali i další místa na Vysočině, která jsou s životem a dílem Mahlera spjatá,“ uvedl hejtman Jiří Běhounek.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 11.3.2010 / 11.3.2010

Počet návštěv: 12591
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek