Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Hejtman navštívil Havlíčkobrodsko

Vysocina cesta
Celkem pět zastávek čekalo hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka při návštěvě Havlíčkobrodska v závěru minulého týdne. Na setkání s vedením městysů a měst zaznívala témata popisující každodenní potíže, které jsou se správou malých sídel spojeny. Současně se však daří realizovat řadu rozvojových projektů a zvyšovat úroveň poskytovaných veřejných služeb.
 

 
 

Ve Štokách zástupci místní samosprávy vyjádřili obavu o budoucí řešení likvidace odpadů, seznámili hejtmana s efektivním fungováním lesního hospodářství a přiblížili plán stavby cyklostezky. Havlíčkova Borová se kromě památníku Karla Havlíčka Borovského může pochlubit i krásnou novou tělocvičnou pro základní školu. Krucemburk trápí nutné investice do budovy školy, dosluhující povrchy některých komunikací a rádi by v budoucnu podpořili dobrovolné hasiče opravou nebo koupí nového zásahového vozu. Ždírec nad Doubravou se díky investicím do průmyslové zóny i rozvoje bydlení nebývale rozrůstá. Křížení dvou silnic prvních tříd však významně zasahuje do bezpečnosti dopravy ve městě. V Chotěboři se hejtman zúčastnil příjemného setkání v geoparku zdejšího gymnázia s názvem Dobropiknik. Místní sdružení s názvem Dobrá společnost tuto akci pořádá už třetím rokem. Letos její výtěžek přispěje na nákup vozu pro pečovatelskou službu.


 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Hejtman navštívil Havlíčkobrodsko
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.9.2015 / 17.9.2015

Počet návštěv: 2004
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek