Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Hejtman Jiří Běhounek zahájil Den s policií

Kraj Vysočina dotuje policii i hasiče
Krajské ředitelství Policie Kraje Vysočina v Jihlavě dnes celý den na jihlavském letišti prezentuje aktivity jednotlivých bezpečnostních složek. Zahájení tradiční preventivně prezentační akce se hned dopoledne zúčastnili radní Kraje Vysočina. „Velmi mě těší, že se touto významnou akcí již léta daří přiblížit veřejnosti každodenní nelehkou a záslužnou práci složek integrovaného záchranného systému. Navíc připravená technika policistů, hasičů i zdravotnických záchranářů umí zaujmout děti i dospělé,“ ocenil přínos akce Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.
 

 
 

Bohatý a zajímavý program je rozdělen do dvou částí. V dopolední části od 9.00 do 13.00 hodin v prostoru letiště v Jihlavě - Henčově budou mít všichni návštěvníci možnost zdarma zhlédnout zajímavé statické i dynamické ukázky činnosti všech složek integrovaného záchranného systému. Odpolední část slavnostního dne se přesune od 14.00 hodin do horní části Masarykova náměstí v Jihlavě. Zde si může veřejnost vyslechnout promenádní koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky. Koncert bude složený ze známých skladeb českých i zahraničních autorů. I zde bude Krajské ředitelství policie kraje Vysočina prezentovat svoji policejní techniku.

 

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Hejtman Jiří Běhounek zahájil Den s policií
 

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 12.6.2012 / 12.6.2012

Počet návštěv: 6962
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek