Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Hejtman Jiří Běhounek navštívil v rámci výjezdního zasedání Asociace krajů ČR Brusel

Evropský parlament
Ve dnech 10. – 11. října 2011 navštívil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek Brusel, aby se spolu s ostatními nejvyššími představiteli krajů ČR setkal zástupci Evropské komise. Diskutovány byly zejména nové legislativní návrhy kohezní politiky pro roky 2014 – 2020.
 

 
 
V rámci výjezdního zasedání Asociace krajů ČR v Bruselu měli hejtmané možnost setkat se s eurokomisařem pro interinstitucionální vztahy panem Marošem Ševčovičem, eurokomisařem pro regionální politiku panem Johannesem Hahnem a eurokomisařem pro rozšíření a politiku sousedství Štefanem Fülem. Hejtmani představili členům evropské komise dosavadní vynikající výsledky práce krajů v oblasti fondů EU a diskutovali s nimi podobu nových priorit kohezní politiky pro roky 2014 – 2020.

Hejtman Kraje Vysočina se dále v Bruselu setkal s ministryní pro regionální politiku dolnorakouské vlády paní Barbarou Schwarz a navštívil novou kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

 
 
Zodpovídá: Mgr. Jan Skála
Vytvořeno / změněno: 11.10.2011 / 11.10.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 21616
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek