Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Související témata

 
 
 

Hejtman Jiří Běhounek na návštěvě v Motorpalu

Motorpal, a. s.
Světového výrobce vstřikovacích systémů pro dieselové motory a významného regionálního zaměstnavatele společnost Motorpal a. s. navštívil v závěru minulého týdne hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Po prohlídce výrobních prostor diskutoval s vedením firmy o problémech v automobilovém průmyslu, o nedostatečné podpoře podnikání a exportu v České republice. V průběhu návštěvy zazněly také otázky související se zaměstnaností a se systémem vzdělávání v technických oborech. „Chystané změny v organizační struktuře krajského školství znamenají pro technické vzdělávání zkvalitnění zejména praktické výuky. Naším cílem je výrazným způsobem přispět k lepší uplatnitelnosti studentů na trhu práce a uspokojit poptávku regionálních zaměstnavatelů po kvalifikované pracovní síle,“ řekl hejtman Jiří Běhounek.
 

 
 

Motorpal je ryze český výrobce s tradicí sahající do roku 1946. Kromě vstřikovacích systémů se společnost zaměřuje na přesné strojírenství. Ve čtyřech výrobních závodech v Jihlavě, Jemnici, Batelově a ve Velkém Meziříčí společnost zaměstnává více než 1700 pracovníků.

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Hejtman Jiří Běhounek na návštěvě v Motorpalu
 

Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 29.4.2013 / 29.4.2013

Počet návštěv: 13618
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek