Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Hejtman Jiří Běhounek byl dnes oceněn cenou ministra vnitra za rozvoj eGovernmentu

Zvláštní cenu ministra vnitra za rozvoj eGovernmentu dnes v Hradci Králové na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek. Za poslední měsíc jde už o druhé takto významné odborné vyznamenání zástupce krajských samospráv. Jiří Běhounek prosazuje nejen na krajské úrovni aktivní elektronizaci krajského zdravotnictví. Pokud jde o kraje České republiky, je Kraj Vysočina lídrem v zavádění elektronických služeb, komunikace a sdílení informací ve zdravotnictví.
 

 
 

„Masivní nasazení ICT ve zdravotnictví je obecným trendem. Jedním z potřebných kroků pro úspěšnou a koordinovanou realizaci jednotlivých projektových záměrů a aktivit v této oblasti je nastavení základních priorit a praktická realizace principů projektového řízení,“ říká hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Mimochodem projekt Kraje Vysočina realizovaný s podporou tchajwanských partnerů, který je veřejnosti znám pod názvem eAmbulance a má urychlit a zjednodušit nejen objednávání pacientů do vybraných ambulancí krajských nemocnic na Vysočině, figuruje mezi pěti IT projekty ankety o nejoblíbenější on-line službu eGovernmentu. Vyhlášení výsledků této soutěže je naplánováno na dnešní večer. Podle organizátorů o pořadí mezi „silnou pětkou“ rozhodly dvě tisícovky hlasujících. Více o anketě na http://202020.cz/anketa/.


Foto  • tisk@kr-vysocina.cz

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Hejtman Jiří Běhounek byl dnes oceněn cenou ministra vnitra za rozvoj eGovernmentu
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 3.4.2017 / 3.4.2017

Počet návštěv: 2407
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek