Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina


 

Hasiči z Vysočiny si vyměňovali zkušenosti s kolegy z Dolního Rakouska

Ilustrační foto
Zástupci Kraje Vysočina a Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina se tento týden v rakouském Waidhofenu zúčastnili pracovního jednání Výměna zkušeností s hasiči z Dolního Rakouska. To se uskutečnilo na základě Dohody o spolupráci mezi spolkovou zemí Dolní Rakousko, Jihočeským a Jihomoravským krajem a Krajem Vysočina.
 

 
 

Delegace z Vysočiny tak rakouské straně oplatila podzimní návštěvu záchranářů z okresu Waidhofen. Seznámila se s místní organizací a strukturou hasičů a prohlédla si hasičskou zbrojnici i tamní techniku. Zástupci Kraje Vysočina pak na oplátku rakouskou stranu seznámili s organizací Integrovaného záchranného systému ČR a Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina a také podtrhli důležitou roli Sborů dobrovolných hasičů v životě regionu.

 

Obě strany se shodly, že výměna zkušeností a dobré praxe je pro ně přínosná a budou v nastaveném trendu vzájemných návštěv pokračovat. Příští setkání plánuje Kraj Vysočina, který chce ještě letos zahraniční partnery pozvat na cvičení IZS.

 

 

Hasiči z Vysočiny si vyměňovali zkušenosti s kolegy z Dolního Rakouska

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Hasiči z Vysočiny si vyměňovali zkušenosti s kolegy z Dolního Rakouska
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.2.2015 / 26.2.2015

Počet návštěv: 6159
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek