Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Gratulace hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka našim reprezentantům v Soči

Gratulace hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka našim reprezentantům v Soči
S nadšením jsem sledoval úspěchy našich sportovců na Zimních olympijských hrách v Soči a jsem velice rád, že mohu i touto cestou gratulovat a vyjádřit svůj obdiv a uznání rychlobruslařce Martině Sáblíkové, našim biatlonistům i snowboardistům. Děkuji jim za výbornou reprezentaci nejen České republiky, ale i našeho Kraje Vysočina. Poděkování a gratulace samozřejmě patří celému realizačnímu týmu, který olympijskému úspěchu zástupců České republiky pomáhal.
 

 
 

Začátky sportovních úspěchů Martiny Sáblíkové jsou spjaty s Vysočinou, ta je i místem, kde se  v roce 2013 na Mistrovství světa v biatlonu Nové Město na Moravě české reprezentaci hodně dařilo a úspěšné období tohoto stále oblíbenějšího zimního sportu pokračuje i v ruské Soči. Věřím, že stejně jako se na Vysočině podařilo společnými silami vybudovat kvalitní zázemí pro biatlonisty v podobě Vysočina Areny, nastane čas, kdy bude Vysočina známá i moderním zázemím pro rychlobruslaře. Projektu by velice pomohlo, pokud by rozšíření sportovního komplexu splnilo ambici Národního olympijského centra, kde by probíhala příprava sportovců nejen z České republiky. Proto Kraj Vysočina vítá myšlenku Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Českého olympijského výboru na rozšíření stávajícího sportovního komplexu o rychlobruslařský ovál a do budoucna je připraven diskutovat o různých formách a rozsahu spolupráce, stejně jako to deklaruje Nové Město na Moravě.

 

Jiří Běhounek

hejtman Kraje Vysočina

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Gratulace hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka našim reprezentantům v Soči
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.2.2014 / 20.2.2014

Počet návštěv: 7937
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek