Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu


 

Francouzsky bude středoškoláky na Vysočině učit nový lektor z partnerského regionu

slovníky
V novém školním roce bude na Vysočině spolupracovat při výuce francouzského jazyka nový rodilý mluvčí. K nám do regionu jej vyšle samospráva francouzského partnerského regionu Champagne Ardenne. Roční spolupráce se bude týkat minimálně čtyř krajských středních škol se zařazenou výukou francouzského jazyka.
 

 
 

„Na prvním pokusu o spolupráci ve výuce cizího jazyka jsme odladili drobné technické nedokonalosti společného projektu. Ozývají se nám střední školy, které by rády do výuky zařadily prvek konverzace s cizím lektorem. V tuto chvíli poptávka převyšuje kapacitu nabídky,“ uvedla krajská radní pro oblast školství Marie Kružíková.

 

Kraj Vysočina má zájem o další rozšiřování výuky cizích jazyků na středních školách. I z tohoto důvodu neomezuje projet konverzace ve francouzském jazyce pouze na studenty středních škol, ale rozšiřuje jej i na jejich pedagogy. Pro ně bude organizovat výuku s lektorem Vysočina Education, p. o.

 

Kraj Vysočina nyní dojednává podmínky pro možné jazykové stáže studentů krajských středních škol přímo v regionu Champagne Ardenne. První student by mohl ve Francii zahájit nový školní rok.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • Francouzsky bude středoškoláky na Vysočině učit nový lektor z partnerského regionu
 

Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 20.4.2010 / 20.4.2010

Počet návštěv: 24558
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu, 20/22, Rue du Commerce, 1000 Brusel Ixelles, Belgie, e-mail: info@vysocina.eu
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek