Cesta: Titulní stránka


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Folkové prázdniny v Domově bez zámku

Folkové prázdniny v Domově bez zámku
Až do 2. srpna 2014 se koná tradiční hudební festival Folkové prázdniny v Náměšti nad Oslavou. Krajský Domov bez zámku, který pracuje s lidmi s mentálním nebo kombinovaným postižením nad 18 let věku, kteří potřebují pomoc a podporu, otevře své prostory nejen návštěvníkům festivalu, ale i celé veřejnosti. Po celou dobu konání festivalu zve k návštěvě Kavárna Pohodička, která bude nabízet bohaté snídaňové menu.
 

 
 

Nejen pro návštěvníky festivalu, ale i pro sousedy a známé je v Kavárně POHODIČIKA připraven výběr ze tří variant bohatých snídaní mezi které patří například bohaté Kontinentální menu, Sladké menu či Vydatné menu. Rovněž je možnost ochutnat výborné kávové speciality, domácí palačinky, tousty či bohatý nápojový lístek. Kavárna má otevřeno po celý den v době od 7:30 do 20 hodin.

„V rámci Folkových prázdnin bude otevřena nejen Kavárna Pohodička, ale také prostory Denního stacionáře, kde si můžete vyzkoušet různé výtvarné techniky a ruční práce. Velmi zajímavé je například výtvarné kreslení žehličkou, tzv. enkaustika, kdy se na speciální žehličku nanášejí voskové pastely, kterými se následně kreslí nejen abstraktní, ale i konkrétní obrazy. Dále na Vás čeká ubrousková technika, batikování, výroba náušnic, kreslení barvami na tělo či jízda na invalidním vozíku,“  vyjmenoval připravené aktivity vedoucí úseku netransformovaných domácností Domova bez zámku Marek Klement. Dílny Denního stacionáře budou otevřeny v těchto dnech a časech:

 úterý       9 – 12/14 – 17:30

 čtvrtek  14 – 17:30

 pátek      9 – 12

 

Domov bez zámku rovněž nabízí možnost využívat služby denního centra lidem z přirozeného prostředí, kteří bydlí v Náměšti nad Oslavou či přilehlém okolí a splňují cílovou skupinu. Více informací se můžete dozvědět na internetových stránkách www.domovbezzamku.cz nebo se přímo informovat v sídle budovy na ulici Vítězslava Nezvala, Náměšť nad Oslavou.

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.7.2014 / 28.7.2014

Počet návštěv: 10129
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Další informace

 
 • Vysočina fandí kultuře
 • ZlatáJeřabina
 • Skutek roku
 • Muzeum4U
 • Fond Vysočiny
 • OPVK
 • Interreg
 • Zdravý kraj
 • CzechPoint
 • Vysočina - regionální produkt
 • ROP Jihovýchod
 • Čistá Vysočina
 

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies