Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál > Projekty kraje financované z EU > Žijeme a pracujeme na Vysočině


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Family Pointy

 
 
 

Family Point je bezbariérové místo přátelské rodině nabízející tyto služby:

  •          informace a poradenství „info zóna“
  •           možnost přebalení a nakrmení dětí „care zóna“
  •          prostor pro setkávání „meeting zóna“
  •          dětský koutek „children zóna“

Ve svých prostorách poskytuje prostřednictvím proškolených kontaktních pracovnic informační servis týkající se nejrůznějších oblastí rodinného života (sociální, pedagogická, psychologická, právní) s cílem zlepšit podmínky rodinného soužití.

Důležitou součástí informačního servisu je kariérové poradenství zaměřené na ženy a muže na MD/RD (či pečující o závislou osobu) vracející se na trh práce.

Aktivity v této oblasti (motivační kursy, semináře, přednášky) napomáhají k posílení sebevědomí, objevení skrytých možností a předpokladů pro práci, pomáhají odkrýt problematiku rovných příležitostí žen a mužů v pracovním a rodinném prostředí a především napomáhají ke sladění rodinného a pracovního života, jež je důležitým faktorem pro zdravé rodinné klima. Naleznete zde i mnoho tipů na volnočasové rodinné aktivity, kulturní a společenské události v daném regionu.

Kromě poskytovaného informačního servisu je FP místem, kde mají rodiče vhodné zázemí pro přebalení a nakrmení děťátka (k dispozici přebalovací pult, kuchyňka s možností ohřevu kojenecké stravy, dětská polohovací židle), naleznou zde místo pro krátkodobý odpočinek svůj i dětí (vybavený dětský koutek), možnost připojení k internetu zdarma a v neposlední řadě zde mají prostor pro setkání s přáteli či dalšími lidmi.

Podrobnější informace na:  

http://vysocina.familypoint.cz/

https://cs-cz.facebook.com/FamilyPointHB

 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Informace vyžadují kontrolu
Počet návštěv: 10700

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 8.00–17.00, úterý: 8.00–13.00, středa: 8.00–17.00, čtvrtek: 8.00–13.00, pátek: 8.00–13.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek