Cesta: Titulní stránka > Vítězslav Schrek - hejtman Kraje Vysočina > Tiskové zprávy


 

EY Podnikatel roku 2014 Kraje Vysočina je spolumajitel pivovaru BERNARD Stanislav Bernard

Stanislav Bernard
Stanislav Bernard, spolumajitel rodinného pivovaru BERNARD a.s. získal titul EY Podnikatel roku 2014 Kraje Vysočina, kterou organizuje společnost EY pod záštitou Jiřího Běhounka, hejtmana Kraje Vysočina. V letošním roce o titul udělovaným ambiciózním a inovativním osobnostem ucházely dvě desítky regionálních podnikatelů. „Snažím se nechovat jako striktní šéf, protože podle mého názoru to schopné jedince odrazuje. Místo toho radši dávám lidem volnost a podporuji firemní kulturu založenou na otevřenosti, důvěře, spolupráci, odpovědnosti a pozitivitě,“ řekl při předávání ceny Stanislav Bernard.
 

 
 

Ocenění pro rodinný pivovar Bernard jsou vystavena v podnikové jídelně, kde denně projde téměř 170 vlastních zaměstnanců. Humpolecký pivovar si zakládá na výrobě piva tradiční metodou – před několika tety investovali desítky miliónů korun do nových ležáckých tanků. Dnes vyrábí  265,5 tisíce hl piva, nejnovější značkou je ALE.

 

„Podnikání a byznys je nejen o produktech a službách. Je především o lidech, kteří jdou za svým SNEM naplno, věří mu a stále hledají novou motivaci. Úspěšní lidé nikdy nepřestávají investovat do sebe, uvědomují si, že jde dělat věci ještě lépe, než je umíte. Ve většině případů prostě mají to štěstí, že dělají, to co je baví a na jejich práci a výsledcích se to projevuje,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.  

 

Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2014 České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 3. března 2015 v Praze. Nejvíce „želízek v ohni“ na celostátní titul má letos Praha, následují Jihomoravský a Moravskoslezský kraj. Pokud Stanislav Bernard uspěje i v celorepublikové konkurenci, bude mezi prvními gratulanty pravděpodobně hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, který na slavnostní večer EY Podnikatel roku potvrdil účast.

 

Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční na začátku června 2015 v Monte Carlu.

 

 

EY Podnikatel roku 2014 Kraje Vysočina je spolumajitel pivovaru BERNARD Stanislav Bernard

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.2.2015 / 27.2.2015

Počet návštěv: 8867
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies