Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

EU pro podnikatele – nový nástroj pro prohloubení komunikace podnikatelské sféry a bruselské reprezentace.

Na webu české reprezentace v Bruselu byl z iniciativy Mileny Vicenové,
velvyslankyně a stálé představitelky ČR při EU založen nový oddíl, zamýšlený především pro podnikatele nebo zástupce nevládních organizací. Jeho smyslem je vytvoření prostoru pro vyslovení názorů a připomínek především k legislativě EU ovlivňující podnikatelské prostředí, fungování společného trhu a tématům související s podnikatelskou sférou ve vztahu k EU.
 

 
 

Názory a připomínky budou sloužit jako zdroj cenných informací pro Stálé zastoupení ČR v Bruselu; náměty budou průběžně zpracovávány v rámci legislativních procesů. Stejně tak zde podnikatelé najdou odpovědi na otázky, jako např.: kde se seznámit s jednotlivými připravovanými iniciativami; kde a jakým způsobem vyjádřit svůj názor k připravovaným legislativním aktům (veřejné konzultace); kde sledovat proces projednávání a přijímání legislativních aktů v jednotlivých orgánech EU; kde nalézt informace o platné legislativě jak na úrovni EU, tak v jednotlivých členských státech aj.

Další informace jsou pravidelně zveřejňovány rovněž na stránkách BusinessInfo.cz. Případné dotazy může zodpovědět i CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU.

 

Odkazy

 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • EU pro podnikatele – nový nástroj pro prohloubení komunikace podnikatelské sféry a bruselské reprezentace.
 

Zodpovídá: Bc. Dita Marešová
Vytvořeno / změněno: 10.6.2011 / 10.6.2011
Informace vyžadují kontrolu

Počet návštěv: 40146
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí: 11.00–16.00, středa: 7.00–12.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek