Cesta: Titulní stránka > Pavel Pacal - náměstek hejtmana Kraje Vysočina


 

ERDV: Jednání Presidia tentokrát v Telči

ERDV: Jednání Presidia tentokrát v Telči
Kraj Vysočina, který letos předsedá Evropskému regionu Dunaj-Vltava, hostil na konci května setkání politického Presidia ERDV. Za přítomnosti hejtmana kraje Jiřího Běhounka jednali vrcholní političtí představitelé 7 partnerských regionů o budoucích nosných tématech ERDV a nastavení další činnosti tohoto uskupení. První ze třech jednání plánovaných na Vysočině se uskutečnilo 30. května v Telči.
 

 
 

„Zástupcům všech členských regionů ERDV byly představeny výsledky dvou analýz, které mají přinést posílení společného hospodářského prostoru a aktivit ERDV pro mladé a starší obyvatele. Na základě rozhodnutí Presidia budou výstupy z obou analýz dále rozpracovány do podoby návrhu konkrétních aktivit a projektů, včetně specifikace možných finančních zdrojů. Mezi nejaktuálnější aktivity patří oblasti problematiky Průmyslu 4.0, cestovního ruchu, vzdělávání a to jak v rámci jazykové výuky, tak odborné specializace, služeb pro seniory, služeb na venkově nebo vylidňování venkova," uvedl Pavel Pacal, náměstek hejtmana pro regionální rozvoj.


Závěrem byly prezentovány výstupy plnění akčního plánu aktivit vysočinského předsednictví, které je zaměřeno na komunitně vedený místní rozvoj. 


prezidium

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz    
 
 

Příspěvky k dokumentu

počet příspěvků: 0
  • Předmět, Autor, Datum a čas, Číslo, Návštěv
  • ERDV: Jednání Presidia tentokrát v Telči
 

Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 4.6.2018 / 4.6.2018

Počet návštěv: 705
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 57, 587 33 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí: 13.00–16.00, středa: 8.00–11.00, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek: 8.00–13.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek